Náš obchůdek zde
Reklamy tady

Únor 2013

1. kolo- neposlali všichni!

26. února 2013 v 14:13 | Gulio |  Soutěže a diplomy za soutěže
Ahoj! takže dnes byla uzávěrka soutěžě první kolo! Ale Kkika.frís a Týna and horses neposlali fotku. Proč? takže můžete poslat do pátku, ok?

Předkolo

19. února 2013 v 16:58 | Gulio |  Soutěže a diplomy za soutěže
Takže vzhledem k tomu, že se mi databáze smazala (kam sem si ukládala fotky a informace)
tak nevím, jestli tady budou všichni. Kdyžtak se ozvěte!
Takže jinak všem moc děkuji za účast ! Fotek máme opravdu hodně! Jenom Ranch Frozen Lake- tvůj obrázek nejde otevřít :(
Hodnocení!
nezapomeňte, že odedneška můžete posílat fotky (prosím na mail! ) katerina.hell@gmail.com
do 1 kola! téma: souznění mezi jezdcem a koněm :)
c.č.

Tak co, lenoši :P

13. února 2013 v 20:11 | Gulio |  Soutěže a diplomy za soutěže
Ahooj! vzhledem k tomu, že se vás moc nepřihlásilo, tak nevim :DDD ste lenoší! mám asi jenom 4 lidi, ani to ne! tak šuip šup, máte 2 dny :)
na odeslání fota do předkola! to znamená, že fotka může být stará! :)

gulio

debilní blog

9. února 2013 v 19:40 | Gulio
taky se vám na blogu nezobrazujou články? já tam nemam 4...


Sir Instinct, CLS a Reevees

4. února 2013 v 7:23 | Gulio |  Foto, které se nevešlo
Ahoj! Na rajče jsem přidala new fotky. Můžete se podívat.


Enjoy it!
Ochutnávka:

Fotosoutěž :)

3. února 2013 v 16:18 | Gulio |  Jiné
Ahoj! Takže jsem promyslela fotosoutěž... :D Může se přihlásit uplně každý! Neopičim se po Týně and horses, jenom jsem se inspirovala:)


Pravidla:
1, Já budu porotce.
2, Když nestihneš poslat fotku do termínu, máš ještě 1 den na to, abys to napravil, pak neberu. Nebo takhle, nevypadneš, ale nedostaneš body, takže když máš nejvíc bodů z prvního kola a ostatní tě nedoženou, můžeš postoupit. Když to pošleš po termínu (máš teda 1 den ještě) nedám ti plný počet bodů. Vždy o tři míň :) (normálně např. 6 bodů, Tedˇ jen 3, ok?)
3, soutěž je pro BH -classic, traditional i stablemates, Schleich, papo a collecta :)
4, Přihláška:

Jméno koně:
Jméno jezdce:
Tvoje jméno (přezdívka):
Ranch:
Věk koně:
Něco o koni a jezdci(zaměření a tak):
Odkaz na ranch:

5, Maximálně můžeš přihlásit 5 koní, ať v tom nemam maglajz ani já, ani vy.

Jak to bude probíhat?

Fotosoutěž bude mít 3 kola, na každé vám dám trochu delší týden.
4.2.-16.2.-přihlášky a fotky do předkola, na cokoli se můžete zeptat
19.2.-26.2.-fotky do prvního kola, dotazy ohledně prvního kola, druhého i třetího- kdybyste něčemu nerozuměli, opravdu se ptejte, pak už na vaše dotazy nebude brán zřetel
1.3.-9.3.-fotografie do 2 kola, diplomy (grafické) těm, co vypadli v prvním kole
12.3.-19.3.- fotky do 3 kola, diplomy těm, co vypadli v 2 kole
23.3.-25.3.-vyhlášení vítězů a rozesílání věcných cen.
někdy se hodnocení protáhne, neručím vám to, nejsem robot, o víkendech tu moc nejsem :):)

Ceny:
můžu vyrobit cokoli na přání, nejdou mi deky :D
Klidně se někdo přihlaste jako sponzor! Budu jenom ráda :)

Kola:

0-předkolo--pošlete fotku koníka i jezdce. Musí tam být celí, a pokud možno vidět. Ne ve stáji ve tmě :D
1- první kolo-- první kolo je takové volnější. Chci, abyste vyjádřili souznění mezi jezdcem a koněm. Fantazii se meze nekladou, příklady tady uvádět nebudu, omezovala bych vás :D Zkuste zapojit mozkovnu :D Koník může být bez sedla, se sedlem. Je to jen na vás. Snažte se o realističnost a ostrost! když je ostrá tráva kolem a koník velká šmouha, moc mě to nezajímá :D
2-druhé kolo-tradiční téma: závody. Ale zase je jen volnější. CHci, abyste vyfotili koníka na závodech. Ale nemusí být zrovna na trati, nebo v odélníku ringu či tak .) můžete ho hřebelcovat, vyvádět z přepravníku, provádět, opracovávat... cokoli. Jen aby bylo vidět, že je na závodech :D měl by být upravený, popřípadě půlku hřívi zapletenou a půlku ne, když ho zrovna zaplétáte :D jezdec/jezdkyně by ale měla mít závodní úbor. Číslo ve všech nápadech nutné! prostě aby bylo vidět, že je na závodech. Opět- fantazie a kvalita fotky dělají věci! :D Pozadí je mocné... může být více koní, diváci, porota apod:)
3-třetí kolo-opět volnější :DD-koník ajezdkyně či jezdec na vyjížďce či na tréninku. Jenom prosím, maximálně kůň+jezdec, žádní další koně ne. To můžete v tom závodním kole, ale tady jen jezkyně+kůň(max. při treninku trener). Děkuji :D

Jak?

Nejvíc hodnotim originalitu a kvalitu fotografie. Opravdu, velká rozmázlá šmouha mi moc nepomůže (ani vám, pokud chcete získat bodíky :D). Také postroj (provedení, jak se hodí k dané disciplíně(že když budete mít western sedloo na parkur, tak vám to bodíky rozhodně nepřidá) a tak dále) na správné nasazení jezdce- ne že se tam bude kácet :D ostrost, jas a tak.Stupnice hodnocení je od 0-10. 10 nejlepší 0 nejhorší, jsou to body.

Co vůbec ?
Disciplínu si můžete vybrat (v závodním kole) plemeno taky, je mi to v podstatě jedno jenom dobře promyslete!


takže můžete bzačít posílat přihlášky! Prosím odpustě si komenty typu- hmm, hezký, ale zrovna se nechci ničeho zůčastnit a pod. Mě to nezajímá.
Sponzory! Beru:) S výrobky, i kdo by se nabíd že třeba těm kdo vypadli v druhým kole udělá dess na přání, klikačku a pod. Opravdu, všelijakou pomoc beru!

Gulio

Něco málo o Bluegrass ranchi...

1. února 2013 v 10:20 | Gulio |  O ranči
Ranch Blue Grass je prestižní jezdecká stáj. Můžete tu najít koně Schleich, Papo, Collecta i Breyer. Nacházíme se v krájném prostředí Libereckého kraje, naše pozemky přesahují hranice nádherných, na vyhjížďky dokonalých Jizerských hor. Náš ranch se rozkláná na cca 2 Km2, z toho 1,5 km2 zabírají rozsáhlé a šťavnaté letní výběhy. Máme stáje s kapacitou okolo 30 koní, náš ranch ale vlastní jen 27 ořů. To znamená že nabízíme ustájení. Máme prostornou sedlovnu, krmírnu, společenskou místnost s rychlovarnou konvicí, notebookem a mikrovlnkou. Dále máme místnosti pro přespání hostů, jedna má 5 postelí a druhá 8 lůžek. Příjemná jízdárna ve stínu stromů a rozsáhlý překážkový materiál je u nás velmi oblíbe. Také vlastníme halu o rozměrech 60x40 m. Vedle haly je kruhovka o průměru 30 m. Také kolotoč u nás můžete najít. Jistě všichni ocení i kvalitní práci stájníků a ošetřovatelů, veterinářka a kovář jsou vám k dispozici po celý den. Máme netradiční služby: bandážování, dekování, čištění a přiježďování vašich koní, když zrovna nemůžete přijet. Parkoviště s dostatečnou kapacitou je součástí areálu. Dále drezurní obdélník také s rozměry 60x20 m je dostatečně udržovaný pro práci s vaším koněm.

Naštivte náš ranch!

Team Blue Grass a Gulio