Náš obchůdek zde
Reklamy tady

Červen 2013

Vysědčení, konec školního roku, prázky a další voloviny :)

28. června 2013 v 20:44 | Gulio |  Informace a novinky
Ach.............. Už jsem tu zas dlouho nebyla. Já vim, jsem strašná :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD Co jste měli vůbec na vysvědčení? Já 4 dvojky a jinak samý jedničky, jsem v osmý třídě :) takže si myslim, že docela dobrý :)
Jinak jsem dostala za vysvědčení morče! Tolik chtěné a vytoužené... jmenuje se Šmoula, je to kluk a je upa nádhernej :))) někdy vám sem hodim fotky. Taky jsem chtěla BH, ale... prej morče stačí. A taky že jo!

Hezké prázdniny přeje

vaše Gulio

Slasti a strasti

6. června 2013 v 13:18 | Gulio |  Informace a novinky
Ahojte! Určitě jste si všimli, že jsem tu již dooost dlouho nebyla. Všem se moc omlouvám, ale jistě všichni víme, tohle období je období učení, zkoušení, testů, zkoušení a testů a učení... takže i já jsem se musela učit, bohužel jsem nebyla a ani nebudu obdařena chytrostí, proto jsem trávila večery a hodiny nad kupou papírů. To se teď doufám již změní, protože testové období pomalu končí.V tom případě doufám, že na blog budu mít více času. A teď již novinky z Ranche!!! Takže před měsícem jsem měla narozeniny-přijeli k nám dva krásní noví koníci. Jeden jménem White-dollar xIV, sněhobílý chovný hřebec plemene lipický kůň od Schleich. Vím, v reálu je to valach, ale což :D Další koník je od značky Breyer, jménem Wild Bronc(er)-můžete se podívat, jak nádhernej je :). Je to hřebec se vším všudy. Síla pohybu, koordinace končetin, dynamika svalů, temperament a nádherná barva. Je to z jakési Art equine collection, koník je velký asi jako Schleich, možná trochu větší. Takže tohle byli naši noví koníci. A co dál? Plánujeme na ranchi pořádat ZZVJ, udělala by si jí Lucinda (kdo si myslel, že jí má, pekelně se mýlil, licenci má jenom Amlime, Týna a Amanda :)), takže tak. V této době se na ní připravuje, ještěnevíme, jestli se pojede u nás, nebo v jiném zpřáteleném ranchi. No a k mé radosti už jeden den neprší (v kus pršelo asi 10 dní), takže můžu jít konečně fotit. U nás v LBC voda velké škody nenadělala, bála jsem se, že nám to zatopí jízdárnu :/ A jak u vás? Prší? Co škola? Koníci?

Vaše

Gulio

PS: fotky budou co nejdříve :)